A magyarországi ökoiskolák elismerése

Kisfaludy László köznevelésért felelős helyettes államtitkár úr levélben értesítette iskolánkat abból az alkalomból, hogy a magyarországi Ökoiskola Program nemzetközi elismerésben részesült.